Przejdź do treści

Jaką baterię do hulajnogi elektrycznej wybrać?

wybor-baterii
Wpis: Jaką baterię do hulajnogi elektrycznej wybrać?

Szukasz sposobu na zwiększenie zasięgu swojej hulajnogi? Dobrze trafiłeś(aś)! W tym artykule pomożemy Ci dobrać odpowiednią baterię do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz lepszego zasięgu?

Zamontuj Baterię od polskiego producenta City Lion
i zapomnij o problemach z zasięgiem już dziś!

Kiedy warto zamontować nową Baterię Podestową?

Bateria podestowa City Lion to nowy, lepszy zamiennik baterii oryginalnej, zamontowanej w Twojej hulajnodze od nowości. Zalecamy montaż baterii podestowej w sytuacji, gdy bateria oryginalna wykazuje objawy zużycia, tj. gdy hulajnoga przejeżdża zauważalnie krótszy dystans, niż gdy była nowa.

W przypadku tańszych modeli hulajnóg (poniżej 1500 zł) zauważalne spadki w wydajności baterii można zauważyć już po 6-12 miesiącach aktywnego użytkowania. W przypadku droższych hulajnóg okres ten wynosi zazwyczaj 24-36 miesięcy.

Bateria Podestowa City Lion
Bateria podestowa City Lion

Zalety Baterii Dodatkowych

Dodatkowa bateria zewnętrzna do hulajnogi City Lion zwiększy zasięg hulajnogi nawet czterokrotnie (w zależności od wybranej pojemności).

Montujemy ją na sztycy kierownicy lub przy podeście, po czym obie baterie (oryginalna + dodatkowa) działają jednocześnie, zwiększając zasięg hulajnogi.

Sprawdź jak działa bateria dodatkowa. Bateria dodatkowa jest najbardziej efektywna, gdy bateria oryginalna jest wciąż w dobrej formie.

Zewnętrzna Bateria Dodatkowa City Lion
Bateria dodatkowa City Lion

Podsumowując: jeśli bateria oryginalna ma powyżej 24-36 miesięcy i jej wydajność jest znacznie obniżona, to proponujemy montaż baterii podestowej.

Jeśli zaś bateria oryginalna ma poniżej 18 miesięcy i jest w przyzwoitej formie, to zachęcamy do montażu baterii dodatkowej.

Jaką pojemność baterii do hulajnogi elektrycznej wybrać?

Vsett 8 City Lion Bateria Dodatkowa

Im większa pojemność baterii do hulajnogi, tym większy jej zasięg, lecz także większa waga.

O ile przy montażu baterii podestowej nie odegra to kluczowej roli i ostateczna waga hulajnogi nie będzie się znacząco różnić od wagi pierwotnej, to w przypadku baterii dodatkowej należy wziąć pod uwagę jej rozmiar i wagę.

Dodatkowa bateria zewnętrzna o rozmiarze S waży jedynie około 1 kg, natomiast bateria zewnętrzna XXL może ważyć już 4 kg. Może to mieć znaczenie dla osób, które mieszkają na wyższych piętrach i bez windy.

Jaki woltaż baterii pasuje do mojej hulajnogi elektrycznej?

Woltaż baterii musi być zawsze ściśle dostosowany do modelu hulajnogi, co uwzględniliśmy w swojej ofercie – każdy model hulajnogi elektrycznej ma swoją dedykowaną ofertę. Czyli: mając hulajnogę marki Xiaomi i poszukując dodatkowej baterii zewnętrznej, powinniśmy wybrać baterię dodatkową do hulajnóg Xiaomi Mi Electric Scooter

Jaką Baterię Do Hulajnogi Elektrycznej Wybrać? (1) - City Lion

Jeżeli w naszej ofercie nie posiadamy obecnie baterii do Twojej hulajnogi, to nic – napisz do nas poprzez formularz, a zrobimy baterię na zamówienie.

Jeśli zaś nie jesteś pewien/pewna, jaki posiadasz model hulajnogi, to także zapraszamy do kontaktu poprzez powyższy formularz wraz z zamieszczeniem zdjęcia – na pewno pomożemy!

City Lion
City Lion

Manufacturer of batteries for electric vehicles.
Producent baterii do pojazdów elektrycznych.

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
[]
×