Przejdź do treści
CITY LION

Zwroty produktów

W celu odstąpienia od umowy zakupu skontaktuj się z City Lion.

Prawo odstąpienia od umowy

Niniejszy rozdział dotyczy Użytkowników korzystających ze Sklepu jako Konsumenci i stanowi fragment regulaminu sklepu citylion.pl.

Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia mu produktu stosowne oświadczenie w jakiejkolwiek formie.

Wystarczy wysłać ustne lub pisemne oświadczenie zawierające informacje o zamówieniu przed upływem 14 dni od dnia otrzymania zamówienia, na jeden z podanych poniżej środków komunikacji:

  1. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
  2. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia, ponosi Kupujący, chyba że Sklep zgodził się je ponieść.
  3. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu oraz równowartości kosztu najtańszej przesyłki w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwróconego produktu. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy.
  4. Konsument ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
  5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w przypadku, gdy towar nosi widoczne ślady użytkowania lub jest niesprawny w wyniku nienależytego użytkowania przez kupującego.

Powrót na górę strony

© City Lion - Polski producent baterii, zasilamy europejską elektromobilność.

[]