city-lion

O nas

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy? City Lion Sp. z o.o. to wiodący europejski producent baterii do pojazdów elektrycznych. Pochodzimy z Polski i tutaj posiadamy bazę produkcyjną. W stale powiększającej się ofercie posiadamy baterie do większości popularnych modeli hulajnóg elektrycznych, jak również innych pojazdów elektrycznych. Robimy także baterie na zamówienie. Niezmiennie dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję klientów, co skutkuje najwyższym możliwym poziomem zadowolenia kupujących: na największym w Polsce portalu sprzedażowym Allegro wynosi ona 100%. Baterie City Lion dumnie napędzają pojazdy elektryczne w wielu państwach Europy.
cropped-logo-citylion.jpg

City Lion - co to znaczy?

  • Miejski Lew. Lew jako archetyp siły, wytrwałości, a także wolności. Wzbudza zaufanie i respekt. Użytkownicy naszych baterii są królami miejskiej dżungli!
  • Lion ~ Li-ion. Gra słów – nasze baterie złożone są z baterii litowo-jonowych, inaczej zwanymi bateriami Li-ion.
  • CITY LIONON/OFF – aktywacja, ruch, energia.

City Lion - czyli kto?

Marcin Świder

DYREKTOR OPERACYJNY. Doświadczony w handlu międzynarodowym, business development i e-commerce. Włada czterema językami, spędził 5 lat w Chinach, gdzie reprezentował polskich producentów branży spożywczej. City Lion i rozwój biznesu to dla niego nie tyle praca, co zamiłowanie.

Stanisław Zagrajek

DYREKTOR DS. TECHNOLOGII I ROZWOJU. Urodzony wynalazca, miłośnik i wieloletni użytkownik pojazdów elektrycznych. Posiada bogate doświadczenie w handlu, także międzynarodowym. Prywatnie dumny ojciec dwójki dzieci.

Co nas wyróżnia?