Przejdź do treści
CITY LION

Baterie na zamówienie - najlepsze dla Twojej e-hulajnogi i e-roweru

Kluczowa dla tych pojazdów jest niezawodność i wydajność, które zależą od jednego elementu — baterii. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako Twój zaufany producent baterii na zamówienie.

TAK OCENIAJĄ NAS KLIENCI
5/5
5/5
Bateria jest bardzo wydajna. Zawsze rozpędzam się do maksymalnej prędkości, dojeżdżam naprawdę daleko i mam ją jeszcze połowę naładowania. - Michał
5/5
5/5
Zasięg znacząco się zwiększył. Nawet osoba bez doświadczenia poradzi sobie z zamontowaniem takiej baterii! - Edyta
5/5
5/5
Wszystko działa idealnie. Instalacja była dość łatwa. Zacząłem jeździć do pracy hulajnogą z baterią dodatkową i jestem bardzo zadowolony. - Antoni
5/5
5/5
Bateria sprawuje sie świetnie, spełnia zdecydowanie moje oczekiwania. Montaż jest bardzo prosty i nie pochłania wiele czasu - Mikołaj
5/5
5/5
Bateria sprawuje się świetnie. Mimo pokaźnej wielkości nadal jestem zaskoczony, że nie przeszkadzają ani trochę w jeździe. - Rafał

Czym nasza produkcja akumulatorów do hulajnóg elektrycznych wyróżnia się na rynku?

Produkcja baterii litowo jonowych na zamówienie to nasza specjalność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i technologie, które pozwalają nam tworzyć baterie do rowerów elektrycznych i hulajnóg o najwyższej jakości i wydajności. Każdy element naszych produktów jest dokładnie analizowany, aby zapewnić bezpieczeństwo i niezawodność.

Baterie Na Zamówienie (1) - City Lion
Baterie Na Zamówienie (2) - City Lion

Produkcja baterii do hulajnóg elektrycznych na zamówienie

Dążymy do ciągłego rozwoju. Nasz zespół inżynierów nieustannie pracuje nad udoskonaleniem procesu produkcji baterii na zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować nowoczesne rozwiązania, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ekologia w centrum uwagi

Dążymy do ciągłego rozwoju. Nasz zespół inżynierów nieustannie pracuje nad udoskonaleniem procesu produkcji baterii na zamówienie. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować nowoczesne rozwiązania, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Baterie Na Zamówienie (3) - City Lion
Baterie Na Zamówienie (4) - City Lion

Wsparcie na każdym etapie współpracy

Nasze relacje z klientami nie kończą się na sprzedaży. Oferujemy wsparcie na każdym etapie współpracy, pomagając w doborze idealnej baterii, a także świadcząc serwis i wsparcie po sprzedaży.

Zamów wycenę w ciągu 2 minut!

Nie zwlekaj — wypełnienie formularza zamówienia baterii zajmie Ci tylko 2 minuty. Przekonaj się o jakości naszych produktów i zainwestuj w baterię do roweru elektrycznego lub hulajnogi, której możesz zaufać. Jesteśmy przekonani, że po współpracy z nami nie będziesz chciał szukać innego producenta baterii do hulajnóg elektrycznych na zamówienie.

Formularz wyceny

Najlepszy wybór
nie tylko dla biznesu

Nieważne, czy prowadzisz firmę wynajmu e-hulajnóg, czy jesteś indywidualnym użytkownikiem e-roweru – jesteśmy tu, aby sprostać Twoim wymaganiom.

Polski producent
baterii na zamówienie

Baterie do pojazdów elektrycznych na zamówienie produkujemy w naszej warszawskiej fabryce

Gwarancja
producenta

Na wszystkie wyprodukowane baterie do rowerów elektrycznych na zamówienie udzielamy dwuletniej gwarancji producenta.

Powrót na górę strony

© City Lion - Polski producent baterii, zasilamy europejską elektromobilność.

[]