Przejdź do treści
CITY LION

Regeneracja baterii rowerowych i hulajnóg - Nowe życie dla Twojego sprzętu

Kiedy bateria Twojego roweru elektrycznego czy hulajnogi zaczyna słabnąć, nie musisz inwestować w kosztowną wymianę na nowy akumulator. Rozwiązanie? Regeneracja baterii rowerowych i hulajnóg — ekonomiczne, ekologiczne i skuteczne.

TAK OCENIAJĄ NAS KLIENCI
5/5
5/5
Bateria jest bardzo wydajna. Zawsze rozpędzam się do maksymalnej prędkości, dojeżdżam naprawdę daleko i mam ją jeszcze połowę naładowania. - Michał
5/5
5/5
Zasięg znacząco się zwiększył. Nawet osoba bez doświadczenia poradzi sobie z zamontowaniem takiej baterii! - Edyta
5/5
5/5
Wszystko działa idealnie. Instalacja była dość łatwa. Zacząłem jeździć do pracy hulajnogą z baterią dodatkową i jestem bardzo zadowolony. - Antoni
5/5
5/5
Bateria sprawuje sie świetnie, spełnia zdecydowanie moje oczekiwania. Montaż jest bardzo prosty i nie pochłania wiele czasu - Mikołaj
5/5
5/5
Bateria sprawuje się świetnie. Mimo pokaźnej wielkości nadal jestem zaskoczony, że nie przeszkadzają ani trochę w jeździe. - Rafał

Dlaczego regeneracja baterii rowerowych jest opłacalna?

Regeneracja baterii pozwala na przywrócenie jej pełnej pojemności. Zamiast kupować nową baterię, możesz przekazać nam swoją starą. W rezultacie oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko.

Nie wszystkie problemy z baterią wymagają jej regeneracji. Często drobne usterki mogą być szybko naprawione, przywracając pełną funkcjonalność Twojego akumulatora. Nasza naprawa baterii rowerowych to gwarancja jakości i niezawodności.

Regeneracja Baterii (1) - City Lion
Regeneracja Baterii (2) - City Lion

Profesjonalna naprawa baterii rowerowych

Nie wszystkie problemy z baterią wymagają jej regeneracji. Często drobne usterki mogą być szybko naprawione, przywracając pełną funkcjonalność Twojego akumulatora. Nasza naprawa baterii rowerowych to gwarancja jakości i niezawodności.

Ekologia w centrum naszej działalności

Regenerując baterie, nie tylko oszczędzamy Twoje pieniądze, ale także dbamy o planetę. Mniej zużytych baterii trafia na wysypisko, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Regeneracja Baterii (3) - City Lion

Jak zregenerować baterię?

Regeneracja baterii do e-roweru czy e-hulajnogi to zaawansowany proces technologiczny, który ma na celu przywrócenie pierwotnych właściwości akumulatora.

Wielu użytkowników sprzętu elektrycznego nie zdaje sobie sprawy z tego, jak skomplikowaną i precyzyjną procedurą jest regeneracja baterii. Zapraszamy do zapoznania się z jej kolejnymi etapami.

Regeneracja baterii to nie tylko sposób na oszczędność, ale także ekologiczne rozwiązanie, które pozwala na dłuższe użytkowanie sprzętu bez konieczności wymiany całego akumulatora. Warto zainwestować w taki proces, dbając jednocześnie o środowisko i własny portfel.

Pierwszym krokiem w procesie regeneracji jest dokładna diagnostyka akumulatora. Za pomocą specjalistycznych urządzeń mierzymy pojemność, napięcie oraz inne kluczowe parametry baterii. Pozwala to na ocenę stanu baterii i podjęcie decyzji o konieczności jej regeneracji.

Po pozytywnej decyzji o regeneracji, bateria jest demontowana. Każdy element jest dokładnie analizowany pod kątem uszkodzeń fizycznych oraz zużycia. Wadliwe lub zużyte komponenty są oddzielane i przygotowywane do wymiany.

Najważniejszym elementem regeneracji jest wymiana starych ogniw baterii na nowe. Ogniwa te stanowią “serce” akumulatora i odpowiadają za przechowywanie energii. W procesie regeneracji, zużyte ogniwa są zastępowane nowymi, o wyższej jakości i lepszych parametrach.

Kiedy nowe ogniwa są już na swoim miejscu, bateria jest ponownie “balansowana”. Oznacza to wyrównywanie napięć w poszczególnych ogniwach, aby zapewnić optymalną pracę i wydłużyć żywotność całego akumulatora.

Po zakończeniu prac wewnętrznych, bateria jest składana z powrotem. Następnie przeprowadzane są testy, które mają na celu potwierdzenie poprawnej pracy baterii oraz jej bezpieczeństwa. Sprawdzamy jej pojemność, wydajność oraz trwałość.

Kiedy bateria przechodzi wszystkie testy pomyślnie, jest gotowa do ponownego użycia. Otrzymujesz szczegółowy raport dotyczący przeprowadzonych działań, stanu baterii oraz rekomendacji dotyczących jej użytkowania.

Szybko sprawdź, ile kosztuje regeneracja Twojej baterii

Nie pozwól, aby słabnąca bateria zatrzymała Cię w miejscu. Skorzystaj z naszej regeneracji baterii rowerowych lub naprawy baterii rowerowych i hulajnóg. Oddaj swoją baterię w ręce specjalistów i ciesz się pełnią jej mocy na nowo. Ale najpierw sprawdź, ile to będzie kosztowało.

Wypełnij formularz w ciągu mniej niż 1 minuty i poznaj koszty naprawy lub regeneracji Twojej baterii.

Formularz wyceny

Doradztwo i diagnostyka

Nie jesteś pewien, czy Twoja bateria wymaga regeneracji, czy tylko naprawy? Skorzystaj z naszej diagnostyki. Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Regeneracja baterii hulajnóg

Hulajnogi elektryczne stały się niezwykle popularne w ostatnich latach. Dzięki naszym usługom, możesz cieszyć się niesłabnącą mocą Twojej hulajnogi przez dłuższy czas.

Zaufanie i doświadczenie

Jesteśmy liderem w branży regeneracji i naprawy baterii. Wielu klientów zaufało nam swoim sprzętem i wróciło zadowolonych z usług.

Powrót na górę strony

© City Lion - Polski producent baterii, zasilamy europejską elektromobilność.

[]