Przejdź do treści

Te ubrania na rower sprawią, że pokochasz zimowe podróże na rowerze elektrycznym!

Odkryj tajemnicę idealnego stroju na zimę! Te ubrania zmienią Twoje doświadczenie z jazdy na rowerze elektrycznym. 

Odkryj tajemnicę idealnego stroju na zimę! Te ubrania zmienią Twoje doświadczenie z jazdy na rowerze elektrycznym. 

Picture of Marcin Świder
Marcin Świder

16 grudnia 2023

W tym artykule:

Wraz z rosnącym zainteresowaniem mobilnością miejską, coraz więcej osób sięga po rowery elektryczne, by szybko i wygodnie poruszać się po mieście. Jednakże często pomijamy aspekt odpowiedniego ubioru, który może znacząco wpłynąć na nasze doświadczenie związane z podróżowaniem na tych pojazdach.

Wygodne i bezpieczne ubrania na rower

Gdy przygotowujemy się do podróży na rowerze elektrycznym, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów garderoby, które mogą zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo. 

W City Lion jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy polską firmą, produkującą lokalnie.

Nie sprowadzamy gotowych produktów z Azji, naklejając na nie swoje logo. Dlatego, szukając odpowiedniego ubrania do jazdy na rowerze, nasz wybór padł na Wolno.

Wolno: polski producent odzieży kolarskiej

Wolno projektuje w Warszawie i szyje w polskich szwalniach. Ich produkty łączą miejski charakter z funkcjonalnością odzieży kolarskiej. Od koszulek rowerowych, przez bluzy rowerowe, kamizelki rowerowe czy spodenki, aż po skarpetki kolarskie – Wolno zapewnia pełne wsparcie w ukompletowaniu rowerowej garderoby.

  • Kamizelki Rowerowe: Myśląc o jeździe na rowerze w zimniejsze dni, warto zainwestować w kamizelkę. Wykorzystując innowacyjną technologię Climashield Apex, kamizelka rowerowa Wolno zapewnia optymalną izolację termiczną przy zachowaniu lekkości i komfortu. Wiosną i jesienią założenie kamizelki całkowicie wystarczy do komfortowego pedałowania. Zimą nie obejdzie się bez kurtki zimowej, do której kamizelka będzie świetnym uzupełnieniem.
Te Ubrania Na Rower Sprawią, Że Pokochasz Zimowe Podróże Na Rowerze Elektrycznym! (1) - City Lion
  • Koszulki Kolarskie: Wybierając koszulki do jazdy na rowerze elektrycznym, warto zainwestować w te wykonane z oddychających materiałów, które zapewnią odpowiednią wentylację podczas intensywniejszych tras. Koszulki kolarskie Wolno charakteryzują się zaawansowaną technologią produkcji, świetnym dopasowaniem do ciała oraz materiałami, które zapewniają optymalną wentylację i odprowadzanie wilgoci. 
Koszulka Rowerowa Z Długim Rękawem
  • Bluzy Rowerowe: W produkcji bluzy rowerowej Wolno zastosowano zaawansowane materiały odprowadzające wilgoć, zabezpieczające przed wiatrem i izolujące termicznie, co zapewnia komfort cieplny podczas jazdy.
Bluza Rowerowa Zielona Gravel
  • Skarpetki Kolarskie: Często pomijane, a jednak istotne. Dobrej jakości skarpetki kolarskie przeciwdziałają otarciom i zapewniają wygodę podczas jazdy.
Skarpety Gravel

Odpowiednie odzienie na każdą porę roku to nie wszystko!

Wolno to nie tylko ubrania na rower. Dynamicznie rozwijająca się polska marka podejmuje szereg ciekawych inicjatyw, zachęcających do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jedną z nich jest Wolno Gravel Club, zrzeszający miłośników rowerów typu gravel. Klub organizuje interesujące wydarzenia, takie jak Wolno Gravel Fest: wspólne przejazdy rowerowe (zarówno jednodniowe, jak i dłuższe wyjazdy z noclegiem), imprezy, czy nawet joga. Każdy wielbiciel dwóch kółek znajdzie coś dla siebie! Polecamy obserwować profil marki na facebooku!

Te Ubrania Na Rower Sprawią, Że Pokochasz Zimowe Podróże Na Rowerze Elektrycznym! (2) - City Lion
Te Ubrania Na Rower Sprawią, Że Pokochasz Zimowe Podróże Na Rowerze Elektrycznym! (3) - City Lion
Te Ubrania Na Rower Sprawią, Że Pokochasz Zimowe Podróże Na Rowerze Elektrycznym! (4) - City Lion

Podsumowanie:

Odpowiednie ubranie to klucz do komfortu i bezpieczeństwa na rowerze elektrycznym i hulajnodze. Odzież kolarska oraz właściwe obuwie wpływają pozytywnie na doświadczenie podróży. W poszukiwaniu odpowiedniego ubrania na rower warto zainteresować się rodzimymi rozwiązaniami, wspierając polski przemysł i mając pewność, że oferowane rozwiązania będą jakościowe i estetyczne. Wolno jest uznanym producentem ubrania do jazdy na rowerze, któremu z pełną odpowiedzialnością wręczamy znak jakości City Lion!

Produkujemy baterie do rowerów elektrycznych marek takich jak:

Picture of Marcin Świder
Marcin Świder

Współtworzę City Lion od grudnia 2019 roku. Produkujemy i montujemy zestawy akumulatorów do lekkich pojazdów elektrycznych. W ciągu trzech lat staliśmy się najpopularniejszym europejskim producentem akumulatorów do hulajnóg elektrycznych. Od 2023 roku produkujemy również akumulatory do rowerów elektrycznych.

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Powrót na górę strony

© City Lion - Polski producent baterii, zasilamy europejską elektromobilność.

[]