Przejdź do treści

Power Cube (3S MOD 48V) dla Xiaomi Mi Electric Scooter M365

0 / 5 (0)
Gwarancja producenta - 12 miesięcy
Bateria zaprojektowana i złożona w Europie
Dostawa do wszystkich państw Unii Europejskiej

449 

Waga 0.7 kg
Marka pojazdu

Xiaomi

Rodzaj baterii

Zewnętrzna

Woltaż

12V

Power Cube dla hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter M365

Przedsprzedaż – zamówienia będą wysyłane w ciągu 3-4 tygodni!

 

 

Nowe życie Twojej hulajnogi

Twoja ulubiona hulajnoga Xiaomi Mi Electric Scooter z dodatkową, niespotykaną dotąd mocą?  Teraz to możliwe, dzięki Power Cube, która zmieni Twój pojazd w prawdziwego lwa!

 

Większa prędkość, większe możliwości

Power Cube dla hulajnogi Xiaomi M365 pozwala na pokonywanie trudniejszych tras z niespotykaną dotąd mocą i łatwością. Od teraz Twoja hulajnoga nie będzie dawać Ci do zrozumienia, że brakuje jej mocy. Większe wzniesienia również nie będą stanowić dla niej problemu.

 

 

 

 

 

 

 

Czym jest Power Cube?

Jest to nic innego jak “kostka mocy”, czyli dodatkowy pakiet 12V (3S ~ 12,6V), zamknięty w torbie, którą bez problemu zamontujesz na swojej hulajnodze. Połączenie szeregowe z pakietem wewnętrznym hulajnogi pozwala zasilać Twój pojazd łączną mocą aż 48V! Potężna moc jest na wyciągnięcie ręki!

 

Prosty montaż

Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z szczegółową instrukcją montażu, a w przypadku jakichkolwiek trudności nasi technicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy także odpłatną usługę montażu.

Aby z powodzeniem korzystać z Power Cube, należy dokonać zmiany w oprogramowaniu hulajnogi. Nie przejmuj się, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, nasza instrukcja w zupełności wystarczy.

 

 

 

 

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych akumulatorach stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa renomowanych producentów, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność Power Cube to nie tylko święty spokój i większa moc na dłużej, ale i troska o środowisko naturalne.

Ładowanie Power Cube

Power Cube naładujesz za pomocą dedykowanej ładowarki. W momencie, gdy nie będziesz w stanie naładować pakietu 3S, wystarczy podłączyć dołączoną do zestawu zworkę, a hulajnoga wróci do swojego standardowego trybu 36V i możesz jechać dalej. Bez względu na poziom naładowania kostki!

 

 

W zestawie otrzymasz:

  • Pakiet Power Cube (12,6V)
  • Dedykowaną ładowarkę dla Power Cube
  • Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion oraz przestrzenią na telefon.
  • Podpisane okablowanie
  • Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby
  • Instrukcję montażu i modyfikacji oprogramowania
  • Zapasową zaślepkę gumową (montowana w miejscu wejścia kabla Power Cube w ramę hulajnogi)
  • Klucz TORX 10

 

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii dodatkowych do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysylką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

Szukasz baterii o innej pojemności lub do innego modelu hulajnogi? Sprawdź nasze pozostałe produkty! A jeśli nie znajdziesz, napisz – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!