Przejdź do treści

Power Cube (3S MOD 48V) dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30LD G30LE

5 / 5 (2)

819 

Zapłać w ciągu 30 dni. Bez opłat.

Gwarancja producenta - 12 miesięcy
Bateria zaprojektowana i złożona w Europie
Darmowa dostawa na terenie Polski
Waga 1 kg
Marka pojazdu

Kompatybilność

Segway Ninebot F30D MAX, Segway Ninebot G30 Max, Segway Ninebot G30D MAX, Segway Ninebot G30LD MAX, Segway Ninebot G30LE MAX

Rodzaj baterii

Zewnętrzna

Rodzaj ogniw

Li-Ion

Napięcie

12V

Power Cube (3S Mod 48V) Dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30Ld G30Le (6) - City Lion

Power Cube dla hulajnogi Segway Ninebot G30 Max

 • Segway Ninebot G30 MAX
 • Segway Ninebot G30D MAX
 • Segway Ninebot G30LD MAX
 • Segway Ninebot G30LE MAX

Power Cube (3S Mod 48V) Dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30Ld G30Le (7) - City Lion

 

Nowe życie Twojej hulajnogi

Twoja ulubiona hulajnoga Segway Ninebot G30 Max z dodatkową, niespotykaną dotąd mocą?  Teraz to możliwe, dzięki Power Cube, która zmieni Twój pojazd w prawdziwego lwa!

 

Większa prędkość, większe możliwości

Power Cube dla hulajnogi Segway Ninebot G30 Max pozwala na pokonywanie trudniejszych tras z niespotykaną dotąd mocą i łatwością. Od teraz Twoja hulajnoga nie będzie dawać Ci do zrozumienia, że brakuje jej mocy. Większe wzniesienia również nie będą stanowić dla niej problemu.

 

 

 

 

 

Power Cube (3S Mod 48V) Dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30Ld G30Le (8) - City Lion

Czym jest Power Cube?

Jest to nic innego jak “kostka mocy”, czyli dodatkowy pakiet 12V (3S ~ 12,6V), zamknięty w torbie, którą bez problemu zamontujesz na swojej hulajnodze. Połączenie szeregowe z pakietem wewnętrznym pozwala zwiększyć moc pojazdu, przez zmianę napięcia aż do 48V! Potężna moc jest na wyciągnięcie ręki!

 

Prosty montaż

Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z szczegółową instrukcją montażu, a w przypadku jakichkolwiek trudności nasi technicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy także odpłatną usługę montażu.

Aby z powodzeniem korzystać z Power Cube, należy dokonać zmiany w oprogramowaniu hulajnogi. Nie przejmuj się, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, nasza instrukcja w zupełności wystarczy.

 

 

 

 

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych akumulatorach stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa firmy SAMSUNG oraz LG, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku (tzw. “depakiet”), charakteryzujących się z zasady znacznie krótszą żywotnością, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

Ładowanie Power Cube

Power Cube naładujesz za pomocą dedykowanej ładowarki. W momencie, gdy nie będziesz w stanie naładować pakietu 3S, wystarczy podłączyć dołączoną do zestawu zworkę, a hulajnoga wróci do swojego standardowego trybu 36V i możesz jechać dalej. Bez względu na poziom naładowania kostki!

 

Power Cube (3S Mod 48V) Dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30Ld G30Le (9) - City Lion

W zestawie otrzymasz:

 • Pakiet Power Cube (12,6V)
 • Dedykowaną ładowarkę dla Power Cube
 • Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion oraz przestrzenią na telefon.
 • Podpisane okablowanie
 • Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby
 • Instrukcję montażu i modyfikacji oprogramowania
 • Klucz TORX 15 Security

 

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii dodatkowych do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysylką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

Szukasz baterii o innej pojemności lub do innego modelu hulajnogi? Sprawdź nasze pozostałe produkty! A jeśli nie znajdziesz, napisz – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Power Cube (3S Mod 48V) Dla Segway Ninebot Max G30 G30D G30Ld G30Le (10) - City Lion

Bezpieczne zakupy Online w sklepie City Lion

Jak przebiega ładowanie baterii dodatkowej?

Bateria dodatkowa jest podpięta do baterii podestowej (wewnętrznej) hulajnogi w sposób równoległy. Oznacza to, że napięcia obu pakietów cały czas się wyrównują. Dlatego bateria dodatkowa ładuje się jednocześnie wraz z baterią podestową. Dioda ładowarki będzie świecić na zielono w momencie, gdy obie baterie będą w pełni naładowane.

Czy muszę zmodyfikować oprogramowanie mojej hulajnogi?

Modyfikacja oprogramowania jest konieczna tylko w hulajnogach marki Xiaomi oraz Ninebot. Wymagane będzie do tego procesu urządzenie z Androidem (telefon lub tablet). Na ten moment nie istnieje odpowiednia aplikacja dla iOS. W każdym innym pojeździe nie jest to wymagane.

Nie posiadacie w ofercie baterii dla mojego pojazdu. Czy możecie stworzyć baterię dla mnie?

Pojazdów elektrycznych na rynku jest niezliczona ilość, co nie oznacza, że nie będziemy w stanie zasilić Twojego pojazdu! Prosimy, skorzystaj z formularza Baterie na zamówienie i dostarcz nam wszystkie niezbędne informacje – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrealizować projekt dla Ciebie. Każdy pojazd posiada różne złącza w swojej baterii wewnętrznej. Bez dostarczenia nam tej informacji nie będziemy w stanie pomóc.

Czy bateria dodatkowa zwiększa moc i prędkość mojej hulajnogi?

Domyślnie bateria dodatkowa nie zwiększa mocy oraz prędkości maksymalnej hulajnogi per se, jednak wpływa na moc i prędkość pośrednio. Rzecz w tym, że hulajnoga osiąga pełną moc wyłącznie przy pełnej baterii. Dzięki zamontowaniu baterii dodatkowej, będziemy w stanie dłużej jechać z prędkością maksymalną i dynamicznie przyspieszać. Możliwe jest także wygenerowanie zmodyfikowanego oprogramowania dla hulajnóg Xiaomi lub Ninebot według własnych preferencji, w którym zwiększymy moc lub prędkość maksymalną hulajnogi. Pamiętaj, że może to doprowadzić do częstszego przegrzewania silnika hulajnogi, co może skutkować trwałym uszkodzeniem pojazdu. Robisz to na własną odpowiedzialność!

Czy montaż baterii dodatkowej w moim pojeździe unieważni gwarancję producenta?

Niestety, nie da się tego jednoznacznie określić. Teoretycznie każda ingerencja we wnętrze hulajnogi lub jej otwieranie może skutkować unieważnieniem gwarancji. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że wykonywanie czynności instalacyjnych w sposób delikatny nie unieważni gwarancji. Ostatecznie wciąż zależy to od producenta i jego serwisu.

Czy mogę korzystać z dodatkowej ładowarki dla mojej dodatkowej baterii?

Istnieje taka możliwość. W cenie 50 złotych dołączymy do Twojej przesyłki specjalny adapter (XT-60 -> RCA 5,5 x 2,1), za pomocą którego możliwe będzie podpięcie baterii dodatkowej bezpośrednio do ładowarki. Wymagane będzie posiadanie ładowarki o identycznych parametrach (max. 4A) z wtyczką „DC5521”.

Mam już baterię od City Lion. Czy mogę wymienić ją na większą?

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Chcę wymienić swoją baterię podestową. Czy mogę sprzedać Wam swoją dotychczasową baterię?

Niestety, nie skupujemy baterii.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Dla baterii dodatkowych zazwyczaj jest to maksymalnie 6 dni roboczych. W skrajnych przypadkach czas oczekiwania na wysyłkę może wynosić do 10 dni roboczych. Dla pozostałych zamówień czas realizacji jest ustalany indywidualnie, ale nie powinien wynosić więcej niż 14 dni roboczych.

Z czego wynika czas realizacji zamówienia? Czy sprzedajecie chińskie baterie?

Wręcz przeciwnie – baterie robione są przez nas w pracowni w warszawskich Włochach. Większość baterii robimy pod konkretne zamówienie, dlatego czas do wysyłki wynosi kilka dni.

Skąd taka cena? W Internecie można znaleźć znacznie tańsze baterie.

Jesteśmy legalnie działającym producentem – płacimy w Polsce podatki, a nasze ceny zawierają VAT. Każdy pakiet jest ręcznie tworzony z najwyższej jakości nowych, markowych ogniw. Ponadto, na każdy zakup udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Powrót na górę strony
Visa, Mastercard, Tpay, Blik, Paypal, CoinGate, Stripe, Klarna

© City Lion - Baterie do hulajnóg elektrycznych