Przejdź do treści

Zewnętrzna bateria dodatkowa do hulajnogi Segway Ninebot MAX G30 G30D F30D G30LD G30LE

5 / 5 (9)
Gwarancja producenta - 12 miesięcy
Bateria zaprojektowana i złożona w Europie
Dostawa do wszystkich państw Unii Europejskiej

599 1.799 

Produkt dostępny
Waga Brak danych
Marka pojazdu

Segway Ninebot

Rodzaj baterii

Zewnętrzna

Woltaż

36V

Pojemność (Ah): 4.8
Pojemność (Ah): 9.6
Pojemność (Ah): 14.4
Pojemność (Ah): 19.2
Pojemność (Ah): 24
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Zewnętrzna bateria dodatkowa do hulajnóg Segway NINEBOT z Serii MAX:

 • Ninebot G30 MAX
 • Ninebot G30D MAX
 • Ninebot F30D MAX
 • Ninebot G30LD MAX
 • Ninebot G30LE MAX

Bateria zewnętrzna do hulajnogi Ninebot to więcej kilometrów na jednym ładowaniu!*

Twoja ulubiona hulajnoga Segway Ninebot z jeszcze większym zasięgiem. Zapomnij o ciągłym patrzeniu na wskaźnik baterii i skup się na tym, co najważniejsze. Dzięki baterii dodatkowej City Lion dotrzesz gdziekolwiek chcesz. I zawsze na czas.


*Podany zasięg hulajnogi jest rzeczywisty, ale orientacyjny – ostatecznie zasięg zależy od wielu czynników, takich jak waga użytkownika, prędkość i styl jazdy, temperatura powietrza, rodzaj nawierzchni, itp.

Nawet 1000 cykli ładowania nowej baterii do hulajnogi Segway Ninebot

W naszych akumulatorach stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa firmy SAMSUNG, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku (tzw. “depakiet”), mających znacznie krótszą żywotność. co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii dodatkowej do Ninebot to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

Prosty montaż

Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z szczegółową instrukcją montażu, a w przypadku jakichkolwiek trudności nasi technicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy także odpłatną usługę montażu.

Aby z powodzeniem korzystać z baterii zewnętrznej do Ninebot G30 MAX, należy dokonać zmiany w oprogramowaniu hulajnogi. Nie przejmuj się, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, nasza instrukcja w zupełności wystarczy.

Proste ładowanie baterii do hulajnogi Ninebot

Ładowanie odbywa się tak, jak do tej pory – poprzez standardową ładowarkę, wetkniętą do gniazda ładowania hulajnogi. Obydwie baterie (podestowa oraz zewnętrzna) ładują się równocześnie.

W zestawie otrzymasz:

 • Dodatkowa bateria zewnętrzna do hulajnogi Ninebot G30 MAX
 • Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion
 • Okablowanie
 • Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby
 • Instrukcję montażu i modyfikacji oprogramowania
 • Klucz TORX 15

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii dodatkowych do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysylką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

Szukasz baterii o innej pojemności lub do innego modelu hulajnogi? Sprawdź nasze pozostałe produkty! A jeśli nie znajdziesz, napisz – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.