Przejdź do treści

Już są! Baterie City Lion do motocykli elektrycznych

W City Lion wierzymy, że ładujemy Twoje wewnętrzne akumulatory, zasilając Twoje elektryczne pojazdy. Dlatego nieustannie rozwijamy się, rozszerzając ofertę o nowe, wysokiej jakości produkty. 

W City Lion wierzymy, że ładujemy Twoje wewnętrzne akumulatory, zasilając Twoje elektryczne pojazdy. Dlatego nieustannie rozwijamy się, rozszerzając ofertę o nowe, wysokiej jakości produkty. 

Picture of Marcin Świder
Marcin Świder

6 kwietnia 2024

Nowość baterie do motocykli
W tym artykule:

Potrzebujesz lepszej baterii?

Zamontuj Baterię City Lion
i zwiększ zasięg swojego motocykla elektrycznego!

Motocykle elektryczne. Baterie City Lion

Już teraz w odpowiedzi na Twoje oczekiwania, przedstawiamy nasze baterie do motocykli elektrycznych. Do ich budowy używamy wyłącznie fabrycznie nowych, wysokiej jakości ogniw litowo-jonowych Molicel, LG i Samsung, dzięki czemu są trwałe, lekkie i wydajne. 

Rozbudowane, potrójne zabezpieczenia systemu BMS, montowanego w każdej naszej baterii, skutecznie zwiększają bezpieczeństwo korzystania z motocykli elektrycznych. Nowy akumulator City Lion, często o większej pojemności, zapewnia lepszy zasięg na jednym ładowaniu. 

Baterie do motocykli elektrycznych Surron

Zobacz markowe baterie do motocykli Surron. Aktualnie posiadamy akumulatory do modeli Surron Light Bee oraz Surron Ultra Bee. Już wkrótce rozszerzymy ofertę o kolejne motocykle elektryczne, aby dostarczyć Ci jeszcze więcej przyjemności z e-mobilności.

Baterie do motocykli elektrycznych City Lion są idealnie dopasowane pod względem kształtu i rozmiaru. Nasi inżynierowie nieustannie pracują nad zmniejszeniem ich masy, przy jednoczesnej maksymalizacji pojemności. Wszystko po to, aby jazda motocyklem elektrycznym dostarczała Ci jeszcze więcej frajdy. 

Sprawdzony producent baterii do motocykli elektrycznych

Od 2019 roku produkujemy w Polsce doskonałej jakości baterie do elektrycznych pojazdów: hulajnóg, rowerów i motocykli. To sprawdzone w praktyce i wydajne konstrukcje, których bezpieczeństwo potwierdzają liczne certyfikaty, w tym również znak CE. Jesteśmy dumni z faktu, że już 2500 użytkowników z 20 europejskich krajów wybrało baterie City Lion.

Lepszy zasięg, większe bezpieczeństwo i dłuższa frajda z jazdy na motocyklu elektrycznym z pewnością są dla Ciebie ważne. Pamiętaj jednak o tym, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić lub odwiedzić nas po to, aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach. 

City Lion. Get the power back.

Potrzebujesz lepszej baterii?

Zamontuj Baterię City Lion
i zwiększ zasięg swojego motocykla elektrycznego!

Picture of Marcin Świder
Marcin Świder

Współtworzę City Lion od grudnia 2019 roku. Produkujemy i montujemy zestawy akumulatorów do lekkich pojazdów elektrycznych. W ciągu trzech lat staliśmy się najpopularniejszym europejskim producentem akumulatorów do hulajnóg elektrycznych. Od 2023 roku produkujemy również akumulatory do rowerów elektrycznych.

Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Powrót na górę strony

© City Lion - Polski producent baterii, zasilamy europejską elektromobilność.

Pokonaj nawet 100 km więcej na jednym ładowaniu!
Zainwestuj w lepszą baterię do Twojego roweru elektrycznego lub hulajnogi i jedź dalej!
5/5
5/5
Zasięg znacząco się zwiększył. Nawet osoba bez doświadczenia poradzi sobie z zamontowaniem takiej baterii! - Edyta
5/5
5/5
Bateria jest bardzo wydajna. Zawsze rozpędzam się do maksymalnej prędkości, dojeżdżam naprawdę daleko i mam ją jeszcze połowę naładowania. - Michał
5/5
5/5
Wszystko działa idealnie. Instalacja była dość łatwa. Zacząłem jeździć do pracy hulajnogą z baterią dodatkową i jestem bardzo zadowolony. - Antoni
5/5
5/5
Bateria sprawuje sie świetnie, spełnia zdecydowanie moje oczekiwania. Montaż jest bardzo prosty i nie pochłania wiele czasu - Mikołaj
5/5
5/5
Bateria sprawuje się świetnie. Mimo pokaźnej wielkości nadal jestem zaskoczony, że nie przeszkadzać ani troche w jeździe. - Rafał
[]