Skip to content

Kugoo M4 / M4 PRO External Electric Scooter Battery

 309 509

European product
Free Shipping
Test up to 14 days
24-month guarantee
Visa, Mastercard, //Tpay, Blik, Paypal, Stripe, Klarna, PayPo

Did not find your model? Use the custom battery quote form or go back to the batteries category.

Weight N/A
Vehicle brand

Compatibility

Kugoo M4, Kugoo M4 PRO

Battery type

External

Cell type

Li-Ion

Voltage

48V

Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (3) - City Lion

Battery compatible with Kugoo Electric Scooter

  • Kugoo M4
  • Kugoo M4 Pro
Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (4) - City Lion

Kugoo scooter range better than before!

Your favorite Kugoo M4 / M4 Pro Electric Scooter with an even bigger range*. Forget about constantly checking your battery level and Focus on the most important thing.

Get anywhere you like with our City Lion external battery. Always on time.

  • Size M (10 Ah) +24 km*
  • Size L (15 Ah) +35 km*
  • Size XL (20 Ah) +47 km*
Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (5) - City Lion

Up to 1000 charging cycles

In our external batteries, we use only proven and brand-new SAMSUNG cells, which guarantee up to 1000 charging cycles.

We do not use recycled cells, which is common practice in this industry, and which are have shorter life span. Longer battery life means not only peace of mind and greater range, but also care for the natural environment.

Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (6) - City Lion

Effortless e-scooter charging

After the purchase, you will receive a message from us with detailed assembly instructions, and in case of any difficulties, our technicians will be happy to answer any questions.

 

Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (7) - City Lion

Simple battery assembly

Charging takes place as before – via a standard charger plugged into the scooter charging socket.

Batteries are charged simultaneously.

 

Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (8) - City Lion

Contents of Kugoo Battery Upgrade Kit

  • Kugoo M4 / M4 Pro scooter battery
  • Exclusive Wild Man bag, highly splash-proof, with the City Lion logo
  • Wiring
  • Additional handles for a more stable attachment of the bag
  • Assembly instructions
Kugoo M4 / M4 Pro External Electric Scooter Battery (9) - City Lion

Highest quality from the leading European manufacturer

We are a Poland-based company that produces additional batteries for the most popular models of city scooters.

Before shipment, each product is subject to strict quality control. We create solutions that we use every day.

* The stated range of the scooter is real but indicative – ultimately the range depends on many factors, such as weight of the user, speed and driving style, air temperature, type of surface, etc.

Frequently asked questions

Jak przebiega ładowanie baterii dodatkowej?

Bateria dodatkowa jest podpięta do baterii podestowej (wewnętrznej) hulajnogi w sposób równoległy. Oznacza to, że napięcia obu pakietów cały czas się wyrównują. Dlatego bateria dodatkowa ładuje się jednocześnie wraz z baterią podestową. Dioda ładowarki będzie świecić na zielono w momencie, gdy obie baterie będą w pełni naładowane.

Czy muszę zmodyfikować oprogramowanie mojej hulajnogi?

Modyfikacja oprogramowania jest konieczna tylko w hulajnogach marki Xiaomi oraz Ninebot. Wymagane będzie do tego procesu urządzenie z Androidem (telefon lub tablet). Na ten moment nie istnieje odpowiednia aplikacja dla iOS. W każdym innym pojeździe nie jest to wymagane.

Nie posiadacie w ofercie baterii dla mojego pojazdu. Czy możecie stworzyć baterię dla mnie?

Pojazdów elektrycznych na rynku jest niezliczona ilość, co nie oznacza, że nie będziemy w stanie zasilić Twojego pojazdu! Prosimy, skorzystaj z formularza Baterie na zamówienie i dostarcz nam wszystkie niezbędne informacje – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zrealizować projekt dla Ciebie. Każdy pojazd posiada różne złącza w swojej baterii wewnętrznej. Bez dostarczenia nam tej informacji nie będziemy w stanie pomóc.

Czy bateria dodatkowa zwiększa moc i prędkość mojej hulajnogi?

Domyślnie bateria dodatkowa nie zwiększa mocy oraz prędkości maksymalnej hulajnogi per se, jednak wpływa na moc i prędkość pośrednio. Rzecz w tym, że hulajnoga osiąga pełną moc wyłącznie przy pełnej baterii. Dzięki zamontowaniu baterii dodatkowej, będziemy w stanie dłużej jechać z prędkością maksymalną i dynamicznie przyspieszać. Możliwe jest także wygenerowanie zmodyfikowanego oprogramowania dla hulajnóg Xiaomi lub Ninebot według własnych preferencji, w którym zwiększymy moc lub prędkość maksymalną hulajnogi. Pamiętaj, że może to doprowadzić do częstszego przegrzewania silnika hulajnogi, co może skutkować trwałym uszkodzeniem pojazdu. Robisz to na własną odpowiedzialność!

Czy montaż baterii dodatkowej w moim pojeździe unieważni gwarancję producenta?

Niestety, nie da się tego jednoznacznie określić. Teoretycznie każda ingerencja we wnętrze hulajnogi lub jej otwieranie może skutkować unieważnieniem gwarancji. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że wykonywanie czynności instalacyjnych w sposób delikatny nie unieważni gwarancji. Ostatecznie wciąż zależy to od producenta i jego serwisu.

Czy mogę korzystać z dodatkowej ładowarki dla mojej dodatkowej baterii?

Istnieje taka możliwość. W cenie 50 złotych dołączymy do Twojej przesyłki specjalny adapter (XT-60 -> RCA 5,5 x 2,1), za pomocą którego możliwe będzie podpięcie baterii dodatkowej bezpośrednio do ładowarki. Wymagane będzie posiadanie ładowarki o identycznych parametrach (max. 4A) z wtyczką „DC5521”.

Mam już baterię od City Lion. Czy mogę wymienić ją na większą?

Niestety, nie ma takiej możliwości.

Chcę wymienić swoją baterię podestową. Czy mogę sprzedać Wam swoją dotychczasową baterię?

Niestety, nie skupujemy baterii.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wiemy, że oczekiwanie na zamówienie może być czasami trudne, dlatego chcemy Ci dokładnie przedstawić etapy, które musimy przejść, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości: #1 Produkujemy baterię specjalnie dla Ciebie (3-4 dni robocze): Nasz zespół wykorzystuje swoje wysokie umiejętności i doświadczenie, aby stworzyć baterię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. #2 Dokładnie sprawdzamy Twoją baterię w trosce o jakość (1-2 dni robocze): Dokładnie testujemy każdą baterię, aby upewnić się, że spełnia najwyższe standardy jakości i działa bez zarzutu. Pośpiech nie jest naszym priorytetem, ponieważ wiemy, że tylko staranność i precyzja zapewnią Ci niezawodne urządzenie. #3 Przygotowanie baterii do wysyłki (1 dzień roboczy): Zapewniamy, że bateria jest odpowiednio zabezpieczona i zapakowana, aby dotarła do Ciebie w doskonałym stanie. #4 Dostawa (1 dzień roboczy): Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, które dostarczą Twoje zamówienie w ciągu 1 dnia roboczego na terenie Polski lub 3-5 dni roboczych do dowolnego kraju Unii Europejskiej.

Jaka jest żywotność baterii City Lion?

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości markowych ogniw LG oraz Samsung, które są znane ze swojej niezawodności i długiej żywotności. Dzięki nim możesz być pewien, że nasze baterie będą służyć Ci przez wiele lat, zapewniając niezawodne źródło energii.

Czy montaż baterii City Lion jest łatwy?

Montaż baterii City Lion jest prosty i intuicyjny. Niezależnie od modelu hulajnogi, proces montażu jest łatwy do wykonania. W większości przypadków wystarczy odkręcić i przykręcić kilka śrubek, a następnie podpiąć baterię. Dla hulajnóg Xiaomi i Ninebot dołączamy specjalne śrubokręty torx, które umożliwią łatwe odkręcenie wszystkich śrubek. Aby upewnić się, że wykonasz montaż prawidłowo, dostępne są instrukcje dla różnych modeli hulajnóg na naszej stronie internetowej pod adresem: https://citylion.pl/instrukcje/. Tam znajdziesz szczegółowe instrukcje krok po kroku, które pomogą Ci w zainstalowaniu baterii bezproblemowo. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia w montażu, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi wykwalifikowani pracownicy służą fachowym wsparciem technicznym. A jeśli masz wątpliwości, czy poradzisz sobie samodzielnie - możesz wysłać swoją hulajnogę do nas, abyśmy zamontowali baterię dla Ciebie.

Customer reviews

Are you already our customer?

Rate your order at City Lion store and help others in choosing!

Add a review!
Back to top

© City Lion - Polish battery manufacturer, we power Europe's electromobility.

[]