Przejdź do treści

Bateria do roweru elektrycznego 36V 15A ebike

899 1599 

Wyprodukowano w UE
12 miesięcy gwarancji
Przyjazna dla środowiska
Darmowa dostawa
Visa, Mastercard, //Tpay, Blik, Paypal, Stripe, Klarna
Waga Wybierz wariant
Rozmiar baterii e-bike

Rozmiar L – 15 Ah, Rozmiar M – 10 Ah, Rozmiar XL – 20 Ah

Wyjście

2PIN, 3PIN, 4PIN, 5PIN, EC5, T-Dean, XT30, XT60, XT90

Rodzaj ogniw

Li-Ion

Napięcie

36V

Ciągły prąd rozładowania

15A

Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (2) - City Lion

Bateria do E-Bike 36V 15A

Bateria do roweru elektrycznego produkcji City Lion to gwarancja jakości i niezawodności. Akumulator złożony jest z fabrycznie nowych ogniw LG M50LT, które należą do najlepszych, jakie można znaleźć na rynku. Wyróżniają się m.in. bardzo długą żywotnością: po 1000 cykli rozładowania wciąż zachowują 80% pojemności.

Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (3) - City Lion

Bezpieczniejsza jazda i ładowanie z systemem BMS

Równoważenie ładowania (BMS Balancer) skutecznie wyrównuje napięcie pomiędzy poszczególnymi ogniwami i tym samym pozwala na bezpieczne rozładowanie i ładowanie baterii, co daje gwarancję bezawaryjności zarówno w trakcie jazdy, jak i podczas ładowania roweru elektrycznego.

Zastosowany w baterii układ BMS (Battery Management System) posiada potrójne zabezpieczenia prądowe:

  • Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem
  • Zabezpieczenie przed przeładowaniem
  • Zabezpieczenie przed zwarciem

 

Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (4) - City Lion

Zasięg roweru elektrycznego lepszy niż kiedykolwiek!

Twój ulubiony rower elektryczny z jeszcze większym zasięgiem. Zapomnij o ciągłym patrzeniu na wskaźnik baterii i skup się na tym, co najważniejsze.

Dzięki baterii do e-bike produkcji City Lion dotrzesz gdziekolwiek chcesz. I zawsze na czas.

  • Rozmiar M (10 Ah)
  • Rozmiar L (15 Ah)
  • Rozmiar XL (20 Ah)
Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (5) - City Lion

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych bateriach do e-bike stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa LG M50LT, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania.

Nie stosujemy ogniw z odzysku (tzw. “depakiet”), charakteryzujących się z zasady znacznie krótszą żywotnością, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (6) - City Lion

Bezproblemowe ładowanie baterii do roweru

Ładowanie baterii do roweru odbywa się tak, jak do tej pory – poprzez standardową ładowarkę DC 2.1/5.5, wetkniętą do gniazda ładowania.

Bateria do E-Bike 36V 15A świetnie sprawdzi się jako bazowa bateria do Twojego projektu. Na życzenie możemy również stworzyć okablowanie, by stała się dodatkową baterią do oryginalnego akumulatora, zastosowanego w Twoim rowerze.

Bateria Do Roweru Elektrycznego 36V 15A Ebike (7) - City Lion

Najwyższa jakość gwarantowana przez polskiego producenta

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii do hulajnóg miejskich oraz rowerów elektrycznych.

Każdy produkt przed wysyłką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

Najczęściej zadawane pytania

Jaką baterię do roweru e-bike wybrać?

Polecamy przede wszystkim bezpieczną baterię. Nie zalecamy kupowania baterii-samoróbek na forach czy grupach internetowych; często są one wyprodukowane bez dbałości o bezpieczeństwo, a ich “sercem” są zazwyczaj ogniwa pochodzące z demontażu. Baterie City Lion złożone są według najwyższych standardów bezpieczeństwa z najwyższej jakości fabrycznie nowych ogniw LG M50LT, które należą do najlepszych w swojej klasie.

Jak dobrać odpowiednią baterię do mojego pojazdu?

Przede wszystkim musisz ustalić takie parametry, jak: Napięcie sterownika (zazwyczaj jest to 24V, 36V, 48V, lub 60V); Maksymalną wielkość fizyczną baterii, która zmieści się w wybranej/posiadanej przez Ciebie obudowie - jeśli masz trudności z samodzielnym określeniem tego parametru, możesz do nas wysłać model obudowy, lub przysłać nam całą obudowę, lub nawet obudowę z baterią, a my dokonamy weryfikacji; Rodzaj wtyczek, użytych w obudowie baterii w Twoim rowerze.

Jaki jest zasięg baterii w rowerze elektrycznym?

Zasięg baterii zależy od wielu czynników, takich jak moc silnika, waga użytkownika, prędkość i styl jazdy, temperatura powietrza, rodzaj nawierzchni, itp. W przypadku wspomagania pedałowania, można założyć, że każdy 1Ah pojemności baterii powinien pozwolić na przejechanie od 5 do 10 km przy silniku o mocy 250W. W przypadku jazdy “na manetce” z silnikiem 250W, każdy 1Ah pozwoli na przejechanie od 2 do 4 km. Powyższe dane dotyczą napięcia 36V.

Jaka jest żywotność baterii do roweru elektrycznego?

Stosowane przez nas ogniwa LG M50LT wyróżniają się długą żywotnością. Po 1000 cykli ładowania i rozładowania zachowują 80% swojej oryginalnej pojemności.

Czy wymiana baterii w e-bike jest trudna?

To zależy od posiadanej/wybranej przez Ciebie obudowy. W przypadku popularnych obudów bidonowych czy bagażnikowych, wymiana jest bardzo prosta i nie powinna zająć więcej, niż kilka minut. W przypadku jednak baterii, zamontowanych na stałe w ramie roweru, samodzielna wymiana może być niemożliwa, podobnie jak montaż baterii innej, niż oryginalna bateria producenta.

Czy baterie City Lion posiadają BMS?

Tak, ponadto zastosowany w bateriach City Lion układ BMS (Battery Management System) posiada potrójne zabezpieczenia prądowe: Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem; Zabezpieczenie przed przeładowaniem; Zabezpieczenie przed zwarciem.

Czy mogę podłączyć dwie baterie do e-bike?

Tak, ale potrzebne będzie do tego specjalne okablowanie. Na podstronie “Baterie na zamówienie przekaż informację o Twoim pojeździe, oraz miejscu montażu Twojej obecnej, jak i przyszłej baterii - a my na podstawie tych danych stworzymy odpowiednią baterię dla Twoich potrzeb.

Jak ładować baterię w rowerze elektrycznym?

Ładowanie baterii do roweru odbywa się poprzez standardową ładowarkę DC 2,1/5,5mm, wetkniętą do gniazda ładowania. Gdy dioda świeci się na czerwono, to oznacza, że bateria wciąż się ładuje. Po naładowaniu do pełna, dioda zaświeci się na zielono. Ładowarkę należy nabyć oddzielnie.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Dla baterii dodatkowych zazwyczaj jest to maksymalnie 6 dni roboczych. W skrajnych przypadkach czas oczekiwania na wysyłkę może wynosić do 10 dni roboczych. Dla pozostałych zamówień czas realizacji jest ustalany indywidualnie, ale nie powinien wynosić więcej niż 10 dni roboczych.

Z czego wynika czas realizacji zamówienia? Czy sprowadzacie baterie z Chin?

Wręcz przeciwnie – baterie robione są przez nas w pracowni w warszawskich Włochach. Większość baterii robimy pod konkretne zamówienie, dlatego czas do wysyłki wynosi kilka dni.

Powrót na górę strony

© City Lion - Baterie do hulajnóg i rowerów elektrycznych

Bateria do roweru elektrycznego 36V 15A ebike
[]