Zewnętrzna bateria dodatkowa do hulajnóg Xiaomi

599 1.799 

Produkt dostępny
Wyczyść
Cryptocurrencies
Waga Brak danych
Marka pojazdu

Rodzaj baterii

Woltaż

Darmowa dostawa powyżej 300 zł!
SKU: Brak danych Kategorie: , Tagi: , , , , , ,

Zewnętrzna bateria do hulajnóg Xiaomi:

Mi Electric Scooter Essential

Mi Electric Scooter Pro 1 / Pro 2

Mi Electric Scooter 1S

Mi Electric Scooter M365

 

Więcej kilometrów na jednym ładowaniu!*

Twoja ulubiona hulajnoga z jeszcze większym zasięgiem. Zapomnij o ciąglym patrzeniu na wskaźnik baterii i skup się na tym, co najważniejsze. Dzięki baterii dodatkowej City Lion dotrzesz gdziekolwiek chcesz. I zawsze na czas.

 

*Podany zasięg hulajnogi jest rzeczywisty, ale orientacyjny – ostatecznie zasięg zależy od wielu czynników, takich jak waga użytkownika, prędkość i styl jazdy, temperatura powietrza, rodzaj nawierzchni, itp.

 

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych akumulatorach stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa renomowanych producentów, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

Prosty montaż

Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z szczegółową instrukcją montażu, a w przypadku jakichkolwiek trudności nasi technicy chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Oferujemy także odpłatną usługę montażu.

Aby z powodzeniem korzystać z baterii zewnętrznej do hulajnogi Xiaomi, należy dokonać zmiany w oprogramowaniu hulajnogi. Nie przejmuj się, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy, nasza instrukcja w zupełności wystarczy.

 

Proste ładowanie

Ładowanie odbywa się tak, jak do tej pory – poprzez standardową ładowarkę, wetkniętą do gniazda ładowania hulajnogi. Obydwie baterie (podestowa oraz zewnętrzna) ładują się równocześnie.

 

Razem z baterią City Lion otrzymasz:

  • Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion
  • Okablowanie
  • Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby
  • Instrukcję montażu i modyfikacji oprogramowania
  • Zapasową zaślepkę gumową (montowana w miejscu wejścia kabla baterii dodatkowej w ramę hulajnogi)
  • Klucz TORX 10

 

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii dodatkowych do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysylką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Tworzymy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

 

 

Szukasz baterii o innej pojemności lub do innego modelu hulajnogi? Sprawdź nasze pozostałe produkty! A jeśli nie znajdziesz, napisz – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

 

 

5/5 - (1 vote)