Bateria do Frugal ECO / ECO PRO

499 799 

Produkt dostępny
Wyczyść
Cryptocurrencies
Waga 2 kg
Marka pojazdu

Rodzaj baterii

Woltaż

Darmowa dostawa powyżej 300 zł!

Bateria do Frugal ECO / ECO PRO

 

 

Więcej kilometrów na jednym ładowaniu!*

Twoja ulubiona hulajnoga Frugal z jeszcze większym zasięgiem. Zapomnij o ciągłym patrzeniu na wskaźnik baterii i skup się na tym, co najważniejsze. Dzięki baterii City Lion dotrzesz gdziekolwiek chcesz. I zawsze na czas.

*Podany zasięg hulajnogi jest rzeczywisty, ale orientacyjny – ostatecznie zasięg zależy od wielu czynników, takich jak waga użytkownika, prędkość i styl jazdy, temperatura powietrza, rodzaj nawierzchni, itp.

Nawet 1000 cykli ładowania

W naszych akumulatorach stosujemy wyłącznie sprawdzone i fabrycznie nowe ogniwa renomowanych producentów, które gwarantują nawet do 1000 cykli ładowania. Nie stosujemy ogniw z odzysku, co jest powszechną praktyką w tej branży. Dłuższa żywotność baterii to nie tylko święty spokój i większy zasięg, ale i troska o środowisko naturalne.

 

Prosty montaż

15 minut – dokładnie tyle zajmuje montaż nowej baterii do Twojej hulajnogi Frugal.

Gwarancja najwyższej jakości

Jesteśmy rodzimą firmą, która zajmuje się produkcją baterii do najpopularniejszych modeli hulajnóg miejskich. Każdy produkt przed wysyłką podlega restrykcyjnej kontroli jakości. Sprzedajemy rozwiązania, z których sami korzystamy na co dzień.

 

 

5/5 - (1 vote)