Czym zajmuje się firma City Lion?

Jako producent wysokiej klasy baterii i pakietów Li-ion skutecznie zwiększamy zasięg hulajnóg elektrycznych

Akumulatory do hulajnóg elektrycznych City Lion - krótka historia 🙂

City Lion to marka, założona przez paczkę przyjaciół, zapaleńców elektromobilności, dla których hulajnogi elektryczne są głównym środkiem transportu i obiektem zainteresowań. Choć zakochani w swoich ekologicznych pojazdach, z czasem zaczął doskwierać im problem zbyt krótkiego dystansu, jaki byli w stanie przemierzyć - zwłaszcza w mroźne dni. Postanowili zatem wymienić akumulatory na bardziej wydajne - a może nawet zainwestować w baterie zewnętrzne.🤔

Niestety, rzeczywistość kopnęła ich w czoło - z racji śmigania nieco mniej rozpowszechnionymi modelami niż Xiaomi M365, nie mieli oni zbyt dużego wyboru - jedynymi dostawcami byli chińscy producenci.😵

Znając miernotę powszechnie stosowanych chińskich ogniw, postanowili wziąć sprawy w własne ręce. Skoro nie da się kupić, to trzeba te baterie po prostu... zrobić.

Do sprawy podeszli poważnie. Musieli dokonać paru inwestycji i poświęcić sporo czasu na skompletowanie sprzętu, produkcję i testy. Było warto! Już kilka tygodni później mieli gotowe nowe, własnej roboty baterie - wydłużające zasięgi ich hulajnogom o 250-300%.🤩

Był to pierwszy krok i pierwszy sukces zespołu, który, zaznajomiony już z tajnikamii wiedzy o bateriach i ogniwach oraz bogatszy o informacje o budowie modeli hulajnóg, kontynuował swoją działalność, wydłużając zasięgi dziesiątkom urządzeń eletrycznych.

Dziś, już pod szyldem City Lion, oferują akumulatory do hulajnóg elektrycznych o różnych konfiguracjach, pasujące do najpopularniejszych modeli na rynku.

City Lion to markowe ogniwa - najlepsze baterie do hulajnóg

Co wyróżnia nasze pakiety baterii?

  • Wysoka jakość 
  • Profesjonalizm
  • Bezpieczeństwo

Możemy bez cienia wątpliwości rzec: baterie City Lion to najlepsze baterie do hulajnóg, jakie istnieją na rynku. Nie są to czcze przechwałki, ani cuda. To po prostu efekt połączenia najwyższej klasy, markowych ogniw (Samsung, LG, SONY) z wysoką kulturą pracy i wysokim profesjonalizmem naszych techników zgrzewaczy.

Każda z produkowanych przez nas baterii jest ręcznie przygotowywana i zgrzewana, a następnie testowana. Przy tak rygorystycznych standardach jakości nie ma miejsca na usterki. Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo.

Mamy wiedzę i technologię

Na sukces City Lion składa się nasza wiedza, współpraca z profesjonalnymi dostawcami ogniw, jak i dokładna znajomość każdej hulajnogi. Nie robimy masówki, nie robimy w ciemno. Podczas produkcji przykładamy się do jakości i bezpieczeństwa naszych produktów. Wszystkie ogniwa są testowane przez zgrzewaniem, wszystkie baterie są testowane przed wysyłką.

Nasze wartości

  • Służymy klientom
  • Uwielbiamy to, co robimy
  • Jesteśmy profesjonalni i kompetentni

Dołącz do szczęśliwców, którzy swoją hulajnogą dojadą nie tylko do pracy, ale i do Radomia.

Przydatne linki