Nowa bateria do hulajnogi elektrycznej - czy warto?

Bądźmy szczerzy: baterie w chińskich hulajnogach są na ogół złe lub bardzo złe. Bardzo rzadko: akceptowalnie przeciętne. Co to oznacza? Otóż, gdy wykonasz te 300-400 cykli ładowania, to jazda przestanie być przyjemnością – stanie się denerwująca i awaryjna. Zasięg coraz mniejszy, prędkość maleje, przyspieszenie jest niezauważalne - a Ty się denerwujesz, czy dotrzesz do celu. Możesz to jednak zmienić. Możesz dać nowe, lepsze życie swojej hulajnodze, wymieniając jej baterię na nową.

Dlaczego warto wybrać baterię City Lion?

Montaż baterii City Lion to najprostszy, najtańszy i najlepszy sposób, żebyś znów miał frajdę z używania hulajnogi. O ile Twój pojazd nie ma uszkodzeń mechanicznych, to jedynym, wyłącznym winowajcą spadku zasięgu, prędkości i mocy jest akumulator. Podobnie jak w samochodzie: po jakimś czasie bateria nadaje się tylko do utylizacji. Standardowe baterie montowane w chińskich hulajnogach wystarczają na 300-400 cykli. W bateriach City Lion montowane są zaś wyłącznie z wysokiej jakości ogniwa z Korei i Japonii (LG, Samsung, SONY, Sanyo), których żywotność wynosi minimum 1000 cykli. To zupełnie inna jakość.

Jaką baterię do hulajnogi elektrycznej wybrać?

W zależności od wymagań i budżetu proponujemy rozwiązania szyte na miarę. Spełniamy marzenia najbardziej wymagających użytkowników, którym zalecamy zapoznanie się z naszymi bateriami o pojemności powyżej 10 Ah, pozwalającymi na pokonywanie dystansu rzędu 60-70 kilometrów. Oferujemy też modele podstawowe - dla tych, którzy chcą, by ich hulajnoga po prostu jeździła jak nowa - wówczas bateria o pojemności 6 Ah czy 7,5 Ah będzie świetnym rozwiązaniem.

Pora zmienić starą baterie na lepszą, sprawdź baterię wymienną do hulajnogi Kugoo S1 / S1 Pro.