Bateria dodatkowa – co to jest? Zwiększ zasięg swojej hulajnogi nawet trzykrotnie!

Czym jest bateria dodatkowa?

Jest to bateria, którą podłączamy do baterii podstawowej i montujemy po zewnętrznej stronie hulajnogi (np. przy podeście); pracuje ona równocześnie z baterią podstawową, tym samym zauważalnie zwiększając zasięg hulajnogi.

To coś więcej niż drugie życie Twojej hulajnogi – to jak upgrade do sprzętu 2-3 razy droższego.

Gdzie umieszcza się taką baterię?

Zazwyczaj na styku kierownicy i podestu, czasem w górnej części kolumny kierowniczej – to zależy od modelu hulajnogi. Czyli w takich miejscach, aby montaż był stabilny, a zewnętrzne źródło zasilania nie przeszkadzało w normalnym użytkowaniu.

Z czego składa się zestaw z baterią dodatkową?

Przy zakupie baterii dodatkowej City Lion otrzymujesz cały zestaw:
– Pakiet baterii o wybranej przez Ciebie pojemności;
– Ekskluzywną torbę typu Wild Man, wysoce odporną na zachlapania, z logiem City Lion;
– Okablowanie;
– Zapasową zaślepkę gumową (montowaną w miejscu wejścia kabla baterii dodatkowej w ramę hulajnogi), w kolorze ciemnoczerwonym (pasującym do hulajnóg Xiaomi);
– Dodatkowe uchwyty dla stabilniejszego przymocowania torby przy podeście (w przypadku hulajnóg Xiaomi i jej klonów).
– Śrubokręt Torx10, który posłuży do zamontowania baterii;
– Instrukcję montażu i zmiany oprogramowania (o ile jest to konieczne).

Czy to jest łatwe?

Tak, a przede wszystkim: jednorazowe. Z naszą precyzyjną instrukcją (inną do każdego modelu hulajnogi) zajmie Ci to maksymalnie 15 minut. Nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś(aś).

A czy to jest bezpieczne?

Tak samo, a nawet bardziej, niż posiadanie zwykłej baterii w podeście. Używamy markowych ogniw litowo-jonowych, które są najlepsze jakościowo, ale przede wszystkim maksymalnie bezpieczne.

Czemu jest to dobra bateria?

Z dwóch powodów. Po pierwsze, używamy markowych, doskonałej jakości ogniw – lepszych niż te stosowane przez większość producentów. Są to ogniwa marek: LG, Samsung, Sony. Po drugie, baterie City Lion mają nawet 3x większą pojemność, niż fabryczna.

Co mi to daje?

Przede wszystkim zasięg. Po zamontowaniu baterii zewnętrznej zasięg Twojej hulajnogi zwiększy się kilkukrotnie – pokonasz dystans nawet do 65 kilometrów!

Pomyśl o oszczędności: nie musisz kupować nowej hulajnogi, bo możesz mieć o wiele lepszy efekt o wiele taniej. Zapewniamy ponadto roczną gwarancję.

Jesteś już zdecydowany(a)? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Zapraszamy na podstronę Baterie dodatkowe.